Anja Ruven

Spotlights (groep 7/8)

(dinsdag t/m vrijdag)

anja@vlinderbos.nl

Anne Luckfiel

Jungle (groep 5/6)

(maandag t/m vrijdag)

anne@vlinderbos.nl

Chantal Könst

Spooky’s (groep 7/8)

(maandag t/m woensdag)

chantal@vlinderbos.nl

Corine Roelofsen

Beestenboel (groep 1/2),Bijenkorf (groep 1/2)

(Bijenkorf: maandag, dinsdag,
Beestenboel: donderdag)

corine@vlinderbos.nl

Eefke Blom

Blitskikkers (groep 3/4)

(Blitskikkers: maandag,
Beeldende vorming: dinsdag)

eefke@vlinderbos.nl

Elyse van ’t Schip

Ondersteuning (groep 1/2),Ondersteuning (groep 3/4)

(maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag)

elyse@vlinderbos.nl

Esmay de Bruin

Duckcity (groep 5/6)

(maandag t/m vrijdag)

esmay@vlinderbos.nl

Eva Boogaard

Administratie

(maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag)

administratie@vlinderbos.nl

Hasan Özel

Conciërge

(woensdag t/m vrijdag)

hasan@vlinderbos.nl

Mariët van den Berg

Directeur Bestuurder

(maandag t/m woensdag)

directie@vlinderbos.nl

Marina den Braber

Spooky’s (groep 7/8)

(woensdag t/m vrijdag)

marina@vlinderbos.nl

Marjolein Vervaet

Bijenkorf (groep 1/2)

(woensdag t/m vrijdag)

marjolein@vlinderbos.nl

Nikki Verhoef

Dolfijnengroep (groep 3/4)

(maandag t/m woensdag)

nikki@vlinderbos.nl

Renate Uit den Bogaard

Adjunct-directeur,Spotlights (groep 7/8)

(Spotlights: maandag, woensdag,
Adjunct: dinsdag, donderdag, vrijdag)

renate@vlinderbos.nl

Rolieke Rutgers

Beestenboel (groep 1/2)

(Beestenboel: maandag t/m woensdag, vrijdag)

rolieke@vlinderbos.nl

Tamara Hogenboom

Dolfijnengroep (groep 3/4)

(woensdag t/m vrijdag)

Titia de Vries

Intern begeleider

(maandag t/m woensdag)

tiets@vlinderbos.nl

Willem Elsnerus

Conciërge

(maandag t/m woensdag)

willem@vlinderbos.nl

Yasmijn Bal

Yasmijn Bal

Blitskikkers (groep 3/4)

(dinsdag t/m vrijdag)

yasmijn@vlinderbos.nl